(13) 30 707 47

Nasz park maszynowy jest na bieżąco powiększany o kolejne maszyny. Dbamy o to aby nasi klienci otrzymali produkty najwyższej jakości.

Maszyny pracujące obecnie w naszej drukarni:

Agfa Anapurna M2050

Anapurna M2050 to wytrzymały, kompletny i gotowy do natychmiastowego użycia profesjonalny system do przemysłowego drukowania atramentami UV, przeznaczony do wytwarzania wielkoformatowych produktów wysokiej jakości na potrzeby reklamy. Obsługuje szeroką gamę podłoży sztywnych i dostarczanych w rolach.

  Agfa Anapurna M2050

Roland RS640

Drukarka wielkoformatowa, mająca ogromne uznanie na światowym rynku drukarek wielkoformatowych. Maksymalna rozdzielczość zadruku to 1440 dpi, szerokość zadruku: 160 cm. Maszyna używana do wysokojakościowych wydruków.

  Roland RS640

Roland RF640

Nowoczesny ploter wielkoformatowy. Maksymalna rozdzielczość zadruku to 1440 dpi, szerokość zadruku: 161,5 cm. Maszyna używana do wysokojakościowych wydruków.

  Roland RS640

GCC Laser Pro Spirit LS

Można wykonywać na nim grawerowanie i cięcie w różnego rodzaju materiałach od tworzyw sztucznych po metale powlekane. Pole robocze lasera wynosi 740x460mm.

  Challenger FY-3206G

Summa D120R

Bardzo szybki i precyzyjny ploter tnący. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu systemu OPOS, możliwe jest wycinanie konturów naklejek po wcześniejszym wydruku. Szerokość cięcia maksymalnie 127 cm.

  Summa D120R

Konica Minolta Bizhub C452

Biurowa drukarka do formatu A3+. Wykonujemy na niej niskonakładowe druki ulotek, wizytówek oraz plakatów.

  Konica Minolta Bizhub C452

Lynx T1/60

Sterowany komputerowo ploter termiczny umożliwiający wycinanie liter ze styroduru lub styropianu. Urządzenie bardzo precyzyjne i dokładne. Dzięki dodatkowemu poszerzeniu bramy tnącej możliwe jest "licowanie" frontów liter.

  Lynx T1/60

Laminator rolowy Mefu 162

Maszyna do laminowania wydruków wielkoformatowych. Idealne urządzenie do zabezpieczania wydruków a zarazem zwiększając ich trwałość na warunki atmosferyczne. Szerokość laminacji 162 cm. Laminator umożliwia dwustronne laminowanie na zimno i na gorąco.

  Laminator rolowy Seron 160

Leister Uniplan E

Automatyczna zgrzewarka samojezdna do banerów oraz siatek reklamowych. Od konkurencji wyróżnia ją wydajność oraz perfekcyjny zgrzew. Możliwość wykonania zgrzewów na zakładkę lub tunel.

  Leister Uniplan E

Giętarki do tworzyw sztucznych

Posiadamy dwie giętarki do tworzyw sztucznych. Jedną o długości drutu grzejnego 120 cm oraz druga o długości drutu 70 cm. Dzięki płynnej regulacji mocy grzania drutu możliwe jest dostosowanie temperatury do rodzaju giętego materiału.

  Giętarki do tworzyw sztucznych
stat4u
Copyright © 2021 krosart.pl agencja reklamowa. Krosno, ul. Pużaka 18